Μάρτιος 2002

Εγγραφές στο Εργ.Φ2

Οι εγγραφές για το Εργ.Φ2 θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη, 27-03-2003 και ώρες 12-14:00, στο Εργαστήριο Φυσικής.

Κανόνες εγγραφής

1. Οι πρωτοετείς φοιτητές εγγράφονται ακριβώς τις ίδιες ώρες που είχαν εγγραφεί για το Εργ.Φ4, ξεκινούν δε από την αντίστοιχη άσκηση. Π.χ. αν για τη Φυσική Ι είχαν ξεκινήσει από την 2Α3 δηλαδή άσκηση Α3, θέση 2 στην αίθουσα, τώρα για τη Φυσική II θα ξεκινήσουν με την 2Β3. Στη συνέχεια πηγαίνουν κυκλικώς, δηλαδή 2Β3, 2Β4, 2Β1, 2Β2 & στον επόμενο κύκλο 2Β7, 2Β8, 2Β5, 2Β6.

2. Όσοι φοιτητές δεν περιλαμβάνονται στις καταστάσεις ή/και αυτοί που οφείλουν ΟΛΟΚΛΗΡΟ το εργαστήριο μπορούν να εγγραφούν εγγράφονται στις εναπομείνασες θέσεις.

3. Φοιτητής που εγγράφεται πρώτος, μπορεί να γράψει και τον συνάδελφό του με τον οποίο θα κάνουν μαζί το εργαστήριο, αρκεί ο δεύτερος να αναγράφεται στις καταστάσεις της ίδιας ημέρας. Για τούτο απαιτείται να έχει μαζί του και το τρίπτυχο του δευτέρου.