Τετάρτη, 10-12-2003

Ανακοίνωση για όσους φοιτητές (παλαιοτέρων ετών)
οφείλουν ένα κύκλο στο Εργ.Φ1

1. Όσοι από τους φοιτητές παλαιοτέρων ετών οφείλουν ένα ολόκληρο κύκλο στο Εργαστήριο Φυσικής Ι, πρέπει να προσέλθουν στο Παρασκευαστήριο του Εργαστηρίου Φυσικής, από σήμερα 10-12-2003 και μέχρι την ερχόμενη Τετάρτη 17-12-2003 και ώρες 10-2 και να δηλώσουν :

• τον Α.Μ.

• το Ονοματεπώνυμο

• τον κύκλο που οφείλουν (Α14 ή Α58) και

• το πότε έχασαν αυτό το κύκλο εφόσον το θυμούνται με ακρίβεια

2. Τα Εργαστήρια θα ξεκινήσουν από την Τετάρτη, 7 Ιανουαρίου 2004 και θα γίνονται σε ώρες και ημέρες, που ήδη γίνονται εφέτος τα Εργαστήρια ΦΙ, συμπληρώνοντας κενά που δημιουργήθηκαν από το πρώτο κύκλο.

3. Σε ποιο Τμήμα θα ενταχθείτε εξαρτάται από το που θα υπάρχουν κενά.

4. Την Παρασκευή 19 Δεκεμβρίου 2003 θα αναρτηθεί κατάλογος με το που θα ενταχθείτε.
    Υπενθυμίζεται ότι τα Εργαστήρια ΦΙ γίνονται: τις Τρίτες και Τετάρτες 10-12:30 και τις Πέμπτες όλη την ημέρα (4 τμήματα από τις 9 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα)

5. Φυσικά όσοι οφείλετε ΜΙΑ μόνο άσκηση θα την κάνετε στο Συμπληρωματικό Εργαστήριο, προς το τέλος Ιανουαρίου 2004, αλλά για το θέμα αυτό θα βγει άλλη ανακοίνωση περί τα μέσα Ιανουαρίου 2004.