Παρασκευή, 16-1-2003

. .

16-1-2004

Εγγραφή για Συμπληρωματική άσκηση (Α΄ ομάδα) &
Συμπληρωματική Εγγραφή για άσκηση (Β΄ ομάδα)

Α Ομάδα

Όσοι εκ των φοιτητών, οι οποίοι ασκούνται στα εργαστήριο Φυσικής ΙΙΙ (2003-04, Α' ομάδα), έχουν απουσία σε κάποια άσκηση να προσέλθουν στο Παρασκευαστήριο του Εργαστηρίων Φυσικής και να το δηλώσουν στον κ. Στ. Νουνό κατά τις ημέρες: Παρασκευή 16 Ιανουαρίου και Παρασκευή 23 Ιανουαρίου 2004.

Η συμπληρωματική άσκηση θα γίνει την εβδομάδα που αρχίζει τη Δευτέρα 26 Ιανουαρίου, εφ' όσον είναι δυνατόν, σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί.

Β Ομάδα

Καλούνται για συμπληρωματική εγγραφή στα Εργαστήρια ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΙΙ, (2003-04, Β' ομάδα), όσοι εκ των φοιτητών επιθυμούν να ασκηθούν στο Εργ.Φ3 και δεν έχουν ακόμα εγγραφεί.

Οι εγγραφές θα γίνονται στο Εργαστήριο Φυσικής, στον κ. Νουνό κατά τις ημέρες Τρίτη 20 και Πέμπτη 22 Ιανουαρίου 2004, ώρες 10-12 π.μ.

Το Εργ.Φ3 (2003-04, Β' ομάδα) θα αρχίσει αμέσως μετά την εξεταστική περίοδο του χειμερινού εξαμήνου, σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα ανακοινωθεί.