Τετάρτη, 24-11-2004

Εγγραφή στο Εργ.Φ1, φοιτητών που οφείλουν έναν κύκλο ασκήσεων

Όσοι φοιτητές παλαιοτέρων ετών οφείλουν ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ στο Εργαστήριο Φ1, να προσέλθουν επειγόντως στο γραφείο των Ηλεκτρονικών Μηχανικών («ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ») του Εργαστηρίου Φυσικής, κατά τις ημέρες Πέμπτη 25-11-2004 έως και την Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου 2004 (ώρες 09:00-14:00), όπου πρέπει να δηλώσουν ποιόν κύκλο οφείλουν και να παραλάβουν το φετινό φυλλάδιο Εργαστηρίου Φ1.

Οι Εργαστηριακές Ασκήσεις για τους εγγραφομένους θα ξεκινήσουν από την Πέμπτη 9 Δεκεμβρίου 2004.

Υπενθυμίζεται ότι η παρούσα αφορά μόνον σε αυτούς που οφείλουν ολόκληρο κύκλο και όχι αυτούς που οφείλουν μόνον μία άσκηση και οι οποίοι θα προσέλθουν σε εγγραφή για συμπληρωματική εργαστηριακή άσκηση, μετά την ολοκλήρωση των δύο κύκλων, περί τα μέσα Ιανουαρίου 2005.