Δευτέρα, 28-11-2005

Εκτέλεση ενός πλήρους κύκλου ασκήσεων Εργ.Φ1 (για φοιτητές παλαιοτέρων ετών)

Όσοι φοιτητές παλαιοτέρων ετών οφείλουν έναν πλήρη κύκλο εργαστηριακών ασκήσεων στο Εργ.Φ1, προσκαλούνται να το δηλώσουν στο Γραφείο των Ηλεκτρονικών Μηχανικών του Εργαστηρίου Φυσικής (Παρασκευαστήριο), από Δευτέρα 28 Νοεμβρίου, έως το αργότερο την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου, δίδοντας τα απαραίτητα στοιχεία (Ονοματεπώνυμο, Α.Μ., ακαδημαϊκό έτος εκτελέσεως των ασκήσεων).

Ο κύκλος που οφείλουν θα πραγματοποιείται σε εβδομαδιαία βάση σε ένα από τα παρακάτω Τμήματα, αναλόγως των κενών που θα παρουσιασθούν: Τρίτη 10:00-12:30, Τετάρτη 10:00-12:30, Πέμπτη 09:00-11:30 ή 11:30-14:00 ή 14:00-16:30 ή 16:30-19:00

Κατά την δήλωσή σας διευκρινίσατε αν υπάρχει κάποιο σοβαρό κώλυμα συμμετοχής σε συγκεκριμένο Τμήμα

Ανακοινώσεις ονομάτων και προγράμματος ασκήσεων θα γίνουν ως εξής:
* Την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου για τα Τμήματα Τρίτης ή Τετάρτης
* Την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου για τα Τμήματα της Πέμπτης

Η εκτέλεση των κύκλων θα εκκινήσει - εφόσον δεν υπάρξουν περαιτέρω προβλήματα στην διεξαγωγή των Εργαστηρίων - ως εξής:
* Στις 6 & 7 Δεκεμβρίου για τα Τμήματα Τρίτης και Τετάρτης αντιστοίχως
* Στις 15 Δεκεμβρίου για τα Τμήματα της Πέμπτης

Προσοχή: Πρέπει να παραλάβετε το νέο φυλλάδιο Εργ.Φ1 (διαφέρει από το παλαιό που έχετε ήδη)