Παρασκευή, 18-01-2008

Προεγγραφή φοιτητών παλαιοτέρων ετών στο Εργ.Φ2

Καλούνται οι φοιτητές των παλαιοτέρων ετών (όχι του Α' έτους), οι οποίοι έχουν εκκρεμότητες στο Εργ.Φ2, να προεγγραφούν στο γραφείο των Ηλεκτρονικών Μηχανικών του Εργαστηρίου Φυσικής (Παρασκευαστήριο) κατά τις εργάσιμες ημέρες από Δευτέρα 21 Ιανουαρίου έως και Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου 2008, κατά τις ώρες 10:00-13:00.

Οι προεγγραφόμενοι καταγράφουν απαραιτήτως τα εξής στοιχεία: ΑΜ, Ονοματεπώνυμο, και σε ποιες ασκήσεις υπάρχει εκκρεμότητα (π.χ. Όλο το εργαστήριο «Εργ.Φ2», 1ος κύκλος «Β1-Β4», 2ος κύκλος «Β5-Β8», μία Άσκηση π.χ. «Β2», ...).

Θα καταβληθεί κάθε προσπάθεια ώστε οι φοιτητές που θα προεγγραφούν να διεκπεραιώσουν τις εκκρεμότητες τους στο τρέχον ακαδημαϊκό έτος, ήτοι στο εαρινό εξάμηνο 2008.

Προσοχή: η διαδικασία προεγγραφής δεν αποτελεί κανονική εγγραφή!). Οι προεγγραφόμενοι οφείλουν να εγγραφούν κανονικά την ίδια ημέρα εγγραφών όπως και οι εφετινοί πρωτοετείς. (πρώτα ο Θεός)