Παρασκευή, 19-02-2010

Δήλωση απουσιών για Συμπληρωματική Άσκηση Εργ.Φ3

Όσοι φοιτητές οφείλουν, λόγω απουσίας, μόνο μία (1) Άσκηση στο Εργ.Φ3, καλούνται να την δηλώσουν στον Πίνακα του Εργαστηρίου Φυσικής, έξω από το Γραφείο των Ηλεκτρονικών Μηχανικών (Παρασκευαστήριο), το αργότερο έως και την 15-03-2010 στις 12:00, σημειώνοντας τον Α.Μ. τους, το Ονοματεπώνυμο, την Άσκηση που οφείλουν και προτεινομένη ημέρα συμμετοχής τους.

Στην συνέχεια θα αναρτηθεί τελικός κατάλογος τμημάτων, σύμφωνα με τις δηλώσεις, για πότε ακριβώς θα πραγματοποιηθούν οι Συμπληρωματικές Εργαστηριακές Ασκήσεις. Διαθέσιμες ημέρες θα είναι Δευτέρα, ή Τρίτη, ή Τετάρτη, ώρες 10:00-12:00, με δύο φοιτητές ανά θέση. Ως εκ τούτου, θα υπάρξουν περισσότερες της μιάς ανακοινώσεις, με διαφορετικές ημερομηνίες διεξαγωγής για την κάλυψη όλων των φοιτητών με οφειλή μίας άσκησης.