Δευτέρα, 17-10-2011

Προεγγραφή φοιτητών παλαιοτέρων ετών με εκκρεμότητα στο παλαιό Εργ.Φ2 στο Νέο Εργ.Φ1

Όπως έχει ανακοινωθεί, όσοι φοιτητές παλαιοτέρων ετών (όχι του Α' έτους) οφείλουν ολόκληρο (ΕΕ) το παλαιό Εργ.Φ2 θα συμμετάσχουν από εφέτος αντί αυτού στο Νέο Εργ.Φ1.

Επειδή το Νέο Εργ.Φ1 διενεργείται στο χειμερινό εξάμηνο, με υποχρεώσεις παρακολούθησης διαλέξεων και ενδιάμεση εξέταση (βαθμός 1ου κύκλου), καλούνται οι ως άνω φοιτητές να προεγγραφούν στον πίνακα του Εργαστηρίου Φυσικής, κατά τις εργάσιμες ημέρες από Δευτέρα 17 έως και Παρασκευή 21 Οκτωβρίου 2011, κατά τις ώρες 10:00-14:00.

Θα καταβληθεί κάθε προσπάθεια ώστε οι φοιτητές που θα προεγγραφούν να διεκπεραιώσουν τις εκκρεμότητες τους στο τρέχον ακαδημαϊκό έτος, ήτοι στο χειμερινό εξάμηνο 2011-12.

Προσοχή: η διαδικασία προεγγραφής δεν αποτελεί κανονική εγγραφή, αλλά συνδρομή στην οργάνωση των εγγραφών και υπολογισμό αριθμού εργαστηριακών θέσεων. Οι προεγγραφόμενοι φοιτητές οφείλουν να εγγραφούν κανονικά την ίδια ημέρα εγγραφών όπως και οι εφετινοί πρωτοετείς.